Будівництво будинку з газосилікатних блоків з фасадом з облицювальної цегли

Фото збудованого будинку з газосилікатних блоків.

Термін виконання робіт з будівництва будинку під ключ – 1 рік 6 місяців.

Площу будинку, що опалюється - 195 м2.

Площа прибудованої лазні – 18 м2.

Площа ділянки – 10 соток.

Використані матеріали

  • Газосилікатний блок ТМ "AEROC"
  • Облицювальна цегла ТМ "БЦ КИРПИЧ"
  • Постачання покрівлі з металочерепиці та комплектуючих виконала компанія AMAPLAST.CN.UA
  • При обробці санвузлів застосовано керамограніт ТМ "CERSANIT" керамічна плитка ТМ "OPOCZNO"
  • Паркетна дошка ТМ "TARKETT"
  • Наповнення електрощита, механізми розеток та вимикачів ТМ "ABB"
  • Кераміка, сантехніка та змішувачі ТМ "BURLINGTON".
  • Шпалери ТМ "СЛОВ'ЯНСЬКІ Шпалери"

Детальний опис проекту приватного будинку

Проектування та будівництво будинку під ключ виконано у класичному стилі. Замовники – сімейна пара з двома дітьми. При проектуванні обов'язковою умовою було передбачити у будинку 4 спальних кімнати – у сім'ї постійно проживають батьки одного із замовників. У будинку передбачена велика кухня-їдальня, вітальня з другим світлом, на кожному поверсі суміщений сан.вузол.

Будинок із газосилікатних блоків виконаний на монолітному пальово-стрічковому фундаменті. Перекриття фундаменту та міжповерхове перекриття із залізобетонних плит. Класичні монолітні армовані сходи. Напівмансардна покрівля із металочерепиці. Підшив звісів покрівлі, ринви та труби виконані матеріалами DOCKE. Фасад з керамічної облицювальної цегли. Встановлено металопластикові вікна Рехау з подвійним склопакетом.

Після виконання комплексу загальнобудівельних робіт з будівництва будинку ми розпочали інженерно-монтажні та оздоблювальні роботи.

Ми позначили місця встановлення шаф, виділили місця для встановлення ліжок, передбачили місця встановлення ванної, унітазів, холодильника, ТБ, газової поверхні та духовки, пральної машини, розставили меблі та потім приступили до виконання робіт.

Під час будівництва будинку були застосовані сучасні інженерні рішення з урахуванням побажань та бюджету замовників.

У котельні встановлено підлоговий чавунний газовий котел. Встановлено бойлер непрямого нагріву. Розведення гарячого водопостачання виконане з циркуляцією. Обв'язування котла та обв'язування бойлера виконано із застосуванням циркуляційних насосів.

Виконана комбінована система опалення радіаторів та теплої підлоги. На радіаторах ми передбачили термостатичні клапани та термостатичні головки VALTEC. Застосування цього комплекту обладнання дозволяє керувати комфортною температурою в приміщеннях автоматично без безпосереднього втручання користувача. У всіх приміщеннях, в яких як підлогове покриття керамограніт - водяна тепла підлога. Управління температурою теплої підлоги в автоматичному режимі за допомогою терморегуляторів.

Виконуючи будівництво будинку під ключ, під міжповерховими сходами встановили електророзподільний щит та розподільний щит слаботочних систем. Для запобігання поразці мешканців електричним струмом передбачили пристрої захисного відключення. З метою захисту кабелів та електроприладів від струмів перевантаження та струмів короткого замикання на кожну силову лінію встановили автоматичні вимикачі. Виконали розведення ТВ кабелю - у кожній спальній кімнаті, вітальні, кухні-їдальні передбачено місце для встановлення телевізора з можливістю підключення до інтернету. На поверхах встановили WI-FI ретранслятори – стабільний бездротовий інтернет по всій площі будинку.

Після виконання комплексу інженерно-монтажних та чорнових оздоблювальних робіт ми виконали фінішні оздоблювальні роботи. У всіх приміщеннях стелі із гіпсокартонних листів на металевому каркасі. Кордон стін та стель позначений стельовими плінтусами з дюрополімеру. Оздоблення стін виконано із застосуванням класичних шпалер на вінілової основі. Оздоблення підлог виконано керамогранітом у вологих зонах та паркетною дошкою в основних приміщеннях будинку. Міжповерхові сходи облицьовані деревом.

Благоустрій ділянки виконаний у класичному стилі. Пішохідні доріжки, паркування для авто та вимощення будинку виконані за класичною технологією з облицюванням цементно-піщаною бруківкою. Для відведення ґрунтових, зливових та талих вод на ділянці передбачені дренажна та зливова системи. Основа та стовпи паркану з облицювальної цегли виконані на пальово-стрічковому фундаменті. Заповнення прольотів паркану металевим євроштакетником.

При розміщенні лазні на ділянці ми розглянули кілька варіантів. Зваживши все за і проти, замовником прийнято рішення про будівництво лазні як прибудову. Таке розміщення дає можливість відвідування парилки господарями, не виходячи на вулицю. Лазня виконана з бруса квадратного перерізу на пальово-стрічковому фундаменті. Зовнішнє оздоблення стін виконано імітацією бруса блок-хаус із утепленням мініровальними плитами. Внутрішнє оздоблення кімнати відпочинку та душової виконано сосновою вагонкою. При обробці стін парної та влаштуванні поликів використані матеріали з липи. У зоні топки стіни облицьовані плиткою з талькохлориту.

Контакты

 +38 (063) 37-77-266
Viber / WhatsAPP / TELEGRAM

 Украина, г. Чернигов, ул. Шевченко, 101а

 

Форма обратной связи

Ім'я

Телефон

Email

Ваше повідомлення